i guru cafe lounge bar

i guru cafe lounge bar

i guru cafe lounge bar

İstanbul’un en gözde yerinde bulunan mekan ,  i guru cafe lounge bar. Ecole St. Pierre Hotel’e bağlı olarak Galata’da bulunuyor. Büyük bir bahçeye sahip olan bu mekan içeriye ilk girdiğiniz anda sizlere botanik bir bahçeyi andırabilir. Galata’nın telaşından kaçıp derin bir dinginlik için gidilecek yerlere ekleyebilirssiniz. Bahçeden içeriye geçtiğinizde ise; tarihi bir yapıyla karşılaşacaksınız. Burası 1900’lerin başında bir okulun yatakhane ve misafirhanesi olarak kullanılmaktaymış. 1935’te ise fabrikaya dönüşmüştür. Günümüzde ise tarihini koruyarak şuan bizlere şehrin göbeğinde hizmet etmektedir. Bir yandan da lezzetli menüsü bulunan bu mekan, tercih edilmek için bütün özellikleri taşıyor. Misafirlere kahvaltıdan, akşam yemeğine, kokteyllerden, klasik içki çeşitlerine kadar pek çok seçim şansı sunmaktadır.

Haftaiçi sabah 08.00-02.00 arasında açık olan mekan, haftasonu 08.00-03.00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Ayrıca kahvaltı için gitmek isterseniz, haftaiçi saat 08.00-12.00, haftasonu ise 08.00-14.00 arasında hizmet vermektedirler.

Benim tercihim her zaman haftaiçi oluyor, gittiğiniz zaman mekanı daha sessiz ve daha dingin bulabiliyorsunuz.

Keyifli geçmesini istediğiniz vakitler için yolunuzu düşürmenizi tavsiye ediyorum!

MENÜ

Hafif Kahvaltı Tabağı (110 TL), Sıcak Kahvaltı Tabağı, poşe yumurta ve çılbır güzel seçeneklerden. Sonrasında öğlen veya akşam yemeğine gelirseniz de menü geniş. Sağlıklı beslenenler için Holistik Salata, Ketojenik Tavuk Salatası (120 TL) ve İsli Çerkez Peynirli Ispanak Salatası gibi sağlıklı seçeneklerle birlikte,  birçok kase çeşidi de mevcut. Buraya gelmişken tüm yemeklerden deneyimlemeliyim derseniz de; Hasselback, Samosa, Kızartılmış Kelebek Karides gibi atıştırmalıklar, burger&tacolar, pizza ve makarnalar  Cafe De Paris soslu steak (350 TL), Parmesanlı İtalyan Köfte (180 TL) ve Izgara Karides gibi ana yemekler de tercih edilebilecek yemekler arasında…

Adres: Bereketzade, Galata Kulesi Sk. No: 10, 34420 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 243 17 17
chevron_left
chevron_right

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comment
Name
Email
Website